Народний ансамбль сучасного танцю «Екзотика»


Ігольніцина Марина Іванівна


педагог-репетитор

Марина Іванівна — наш педагог-репетитор, колишня випускниця нашого ансамблю. Свою долю вирішила пов’язати з хореографією, бо не уявляє себе без танцю і музики. У 2008 році закінчила з відзнакою Гадячське  училище культури по спеціальності  народна хореографія і повернулася на роботу в свій рідний ансамбль. У 2012 році закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова і отримала кваліфікацію магістр, балетмейстер, педагог класичного танцю.

Енергійна, добросовісна, зацікавлена, творча людина. Прививає нам любов до класики, бо як відомо, кожному танцюристу – класика основа основ, школа. Марина Іванівна робить все можливе, щоб класика була у нас! Працює разом з керівником  над створенням нових номерів, втілює свої ідеї в репертуар ансамблю. Результатом її творчої діяльності у колективі стали розвиток малих форм хореографії (соло, дуети, тріо, квартети) та постановки у сучасних сценічних та соціальних стилях.


Хабоша Лариса Володимирівна


дизайнер по костюмах

Відомо, що знайти гарного костюмера для роботи в дитячому колективі та ще такого, який  володіє майстерністю крою та шиття сценічних костюмів, практично не можливо. Бо це специфічна, кропітка робота, яка відбирає багато часу і потребує  енергії і бажання. Деякий час ми обходились без такої розкоші. І весь цей тягар лягав на плечі нашого керівника, поки серед наших батьків,  у 2007 році не з’явилася Лариса Володимирівна, яка зацікавлена в тім, щоб наші діти завжди виглядали красиво. Лариса Володимирівна  взяла на себе величезний шмат роботи, пов’язаний з розробкою і втіленням у життя костюмів, та всебічно допомагає керівнику, дітям і батькам по всім питанням, пов’язаним з цією сферою діяльності. Вона постійно в пошуку нових тканей, фурнітури, ниток, нового взуття. Разом з керівником розробляє ескізи до нових костюмів і створює для нас справжню красу.

Зараз без перебільшення можна сказати, що у нашому ансамблі є свій неповторний, екзотичний стиль у костюмах створених справжнім професіоналом – Ларисою Володимирівною Хабошою.


Іщенко Ірина Володимирівна


дизайнер студії «Екзотик TV»

Ірина Володимирівна теж мама, яка привела у 2005 році свою дитину до «Екзотики» і не залишилася байдужою до творчості ансамблю. Вона очолила батьківський комітет молодшої групи. Енергійна, талановита, з бурхливою фантазією Ірина Володимирівна робить цікаві, казкові відеофільми з поліграфічним оформленням. Вона розробила дизайн «Свідоцтва про закінчення початкового рівня» і  емблему нашого колективу. Налагодила роботу архіву фото та відео матеріалів «Екзотики». Стала засновником студії фото- та відео- дизайну «Екзотик TV», постійним помічником у зв’язках з громадськістю та створює інформаційний простір колективу.

1


Квітка Тетяна Миколаївна


администратор

Тетяна Миколаївна незвичайна людина. У 2004 році привела свою доньку до «Екзотики» та так і залишилася в ансамблі. Спочатку очолила батьківський комітет старшої групи, а згодом —  батьківський комітет всього ансамблю. Тетяна Миколаївна займається адміністративними і фінансовими справами нашого колективу. Вона надихає нас на нові звершення, на участь у різних конкурсах, на досягнення нових вершин і дуже плідно допомагає нам у цьому. Завжди поруч з художнім керівником, дітьми, батьками і колегами. Тетяна Миколаївна стала для нашого колективу хрещеною матусею. Оптимізм, комунікабельність, відданість, доброта нашого адміністратора – якості за які її всі люблять.