Народний ансамбль сучасного танцю «Екзотика»

1997 рік – лауреат міського огляду-конкурсу «Веселка» м.Миргород

1998 рік – дипломант міського фестивалю «Лийся пісня над Полтавським краєм» м.Полтава

1998 рік – лауреат фестивалю творчості дітей військовослужбовців. м.Полтава

1998 рік – ІІ місце в обласному конкурсі самодіяльних хореографічних колективів і цирків м.Кременчук

1999 рік – ІІІ місце в обласному турі Всеукраїнського огляду художньої самодіяльності м.Полтава

2002 рік – ІІ місце в обласному огляді «Квітне, Полтавщино, в єдиній Україні» м.Полтава

2002 рік – ІІІ місце в обласному фестивалі «Таланти твої, Полтавщино!» м.Комсомольськ

2003 рік – лауреат І премії Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» м.Коблево

2003 рік – присвоєння звання « Зразковий колектив»

2003 рік – участь у звітному концерті творчих колективів та майстрів мистецтв Полтавської обл. «Духовна ода Полтавщини» в Національному Палаці «Україна» м.Київ

2003 рік – участь у головній ялинціобласті в облдержадміністрації м.Полтава

2004 рік – лауреат ІІ премії Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Зоряні мости» м.Євпаторія

2004 рік – ІІ місце в обласному огляді художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних закладів

2004 рік – лауреат міського фестивалю мистецтв «Миргородські зорі»

2004 рік – участь у головній ялинці області в театрі ім. Гоголя м.Полтава

2005 рік – лауреат ІІІ премії Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Зоряні мости» м.Євпаторія

2005 рік – дипломант всеукраїнського телевізійного дитячого конкурсу «Крок до зірок» м.Київ

2005 рік – І місце в обласному огляді народної творчості до 60-річчя Перемоги

2005 рік – приз глядацьких симпатій обласного фестивалю дитячого естрадного мистецтва «Таланти твої, Полтавщино!» м.Комсомольск

2005 рік – лауреат ІІ премії обласного огляду художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних закладів «Веселка-2005» м.Миргород

2005 рік – лауреат ІІІ премії у Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

2005 рік – І місце в обласному фестивалі мистецтв «Миргородські зорі»

2005 рік – лауреат обласного фестивалю естрадного мистецтва «Осінні фантазії – 2005»

2005 рік – участь у головній ялинці області в театрі ім. Гоголя м.Полтава

2006 рік – лауреат ІІ премії Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» с.Рибаковка

2006 рік – І місце в обласному огляді художньої самодіяльності до 15-річчя Незалежності України

2006 рік – лауреат ІІ премії обласного огляду художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних закладів «Веселка-2006» м.Миргород

2006 рік – дипломант обласного фестивалю дитячого естрадного мистецтва «Таланти твої, Полтавщино!» м.Комсомольск

2006 рік – лауреат обласного фестивалю мистецтв «Миргородські зорі»

2006 рік – участь у головній ялинці області в театрі ім. Гоголя м.Полтава

2007 рік – лауреат І премії Міжнародного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Балатон – Мистецтво – Молодість» (старша, середня вікова категорія) Угорщина

2007 рік – володар Гран-прі Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» (старша вікова категорія) с.Рибаковка

2007 рік – лауреат обласного фестивалю естрадного мистецтва «Полтавська ліра. Серця трьох»

2008 рік – ІІ і ІІІ премії Всеукраїнського фестивалю дитячого естрадного мистецтва «Мистецьке сузір’я» м.Комсомольск

2008 рік – володар Гран-прі Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» (молодша вікова категорія) с.Рибаковка

2008 рік – присвоєння звання «Народний колектив»

2008 рік – лауреат І премії обласного фестивалю мистецтв «Миргородські зорі» (старша, середня, молодша групи)

2008 рік – грамота міського відділу культури

2009 рік – володар Гран-прі Міжнародного фестивалю дитячої та юнацької творчості «TV-START» (старша вікова категорія ) м.Київ

2009 рік – лауреат І премії Міжнародного фестивалю дитячої та юнацької творчості «TV-START» (тріо “Pas de Trois” ) м.Київ

2009 рік – лауреат І премії Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Сонце – Радість – Краса» (старша вікова категорія та тріо “Pas de Trois”) Болгарія

2009 рік – лауреат І премії Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Різдвяні зоряні мости» (молодша, середня вікові категорії та тріо “Pas de Trois”) м.Київ

2009 рік – лауреат ІІ премії Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Різдвяні зоряні мости» (старша вікова категорія) м.Київ

2009 рік – лауреат І ступеня обласного огляду народної творчості «Полтавські дивоцвіти» (старша група)

2010 рік – лауреат І премії Всеукраїнського фестивалю дитячого естрадного мистецтва «Мистецьке сузір’я» (тріо “Pas de Trois”) м.Комсомольск

2010 рік – лауреат І, ІІ та ІІІ премії Міжнародного молодіжного фестивалю вокального, хореографічного та циркового мистецтва «Від Серця до Серця — Співоча Планета» (молодша, середня, старша групи та тріо «Pas de Trois») м.Буськ

2010 рік – грамота міського відділу культури

2010 рік – переможець загально-місцевого відкритого рейтингу популярності «Людина року» у номінації «Талант року» (тріо «Pas de Trois»)

2011 рік – лауреат ІІІ премії Міжнародного дитячого фестивалю «Мистецьке сузір’я» (молодша група) м.Комсомольск

2011 рік – лауреат І премії V Міжнародного фестивалю мистецтв «Зірки Тавріди» (старша група та дует Іщенко Захар і Стельмашова Наталія) с.Морське Крим

2011 рік – лауреат обласного огляду самодіяльності «Веселка — 2011»

2011 рік – лауреат І премії обласного огляду народної творчості «Україно моя – отча земля моя» до 20-річчя Незалежності України

2012 рік – лауреат І , ІІ премії Міжнародного багатожанрового дитячо-юнацького фестивалю «Ярмарка талантів» (старша та молодша групи) Болгарія

2012 рік – Спеціальний приз від жюрі, Приз глядацьких симпатій, Консульська грамота (дует Іщенко Захар і Наталія Стельмашова) Міжнародного багатожанрового дитячо-юнацького фестивалю «Ярмарка талантів» Болгарія

2013 рік – лауреат ІІ премії Міжнародного фестивалю естрадного мистецтва «Мистецьке сузір’я» (старша група та дует Іщенко Захар і Стельмашова Наталія) м.Комсомольск

2013 рік – переможець загально-місцевого відкритого рейтингу популярності «Людина року» у номінації «Активна громадська позиція» (весь колектив)

2013 рік – грамота міського відділу культури

2014 рік – лауреат І премії обласного огляду художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних закладів «Веселка-2014» (старша група)

2014 рік – володар Гран-прі, лауреат І премії обласного огляду дитячого мистецтва «Миргородський квітограй» (середня група; дует Омельницька Анастасія та Непийвода Максим)

2014 рік – лауреат І, ІІІ премії Міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва «Танцювальний шторм», (старша,молодша вікові категорії; дует Омельницька Анастасія та Непийвода Максим) Болгарія, м. Кранєво

2015 рік – лауреат І премії обласного огляду дитячого мистецтва «Миргород, Квітограй» («Екзотика» молодша група; «Ekzodance» середня група; «Viva» середня група)

2015 рік – лауреат І ступеня («Екзотика» старша група), лауреат ІІ ступеня («Екзотика» середня група; дуети Аастасія Омельницька, Максим Непийвода; Наталья Стельмашова, Захар Іщенко), лауреат ІІІ ступеня («Ekzodance» старша група) Міжнародного фестивалю «Яскрава країна» — Закарпаття-2015» м.Ужгород

2015 рік – лауреат ІІІ ступеня («Екзотика» середня група) Міжнародного фестивалю дитячого та юнацького мистецтва «ПАДІЮН – Євро – ДАНС 2015» м.Ужгород

2015 рік – лауреат І премії обласного огляду художньої самодіяльності «Веселка-2015» м.Миргород